تا موعد موعود
جور دیگری باید «او» را شناخت تا «موعدش» دیرتر از این نشود...إن موعدهم الصبح؛ الیس الصبح بقریب...؟
صفحات وبلاگ
نویسنده: بنیادگرا - یکشنبه ٤ امرداد ۱۳٩٤

دیگه خیلی پیچیده شده!

اینجا، سیدعلی علاوه بر نگاه به تسخیر اردوگاه معاویه در زمان مناسب و نیز ساکت کردن شعار لا حکم الا للکدخدا(!)ی نهروانیان مسحور دلارهای سر نیزه های تحریم، باید حرکتی بزرگتر را هدف بگیرد: غلبه بر این دو جبهه مرگبار و سپردن پرچم به دست پرچمدار تاریخ نوین بشریت! انصافاً خیلی پیچیده تر از سالهای حکومت کوفه امام علی(ع) است.

الحق و الانصاف در جذابیت حرکت بعدی قوم موعود، پیش پیش دارم ذوقمرگ میشوم!

گرانی و قحطی پیش بینی شده برای یکی دو سال قبل از ظهور، نشانه هایی از برزوش را آشکار میکند: کاهش نزولات آسمانی، کمبود بودجه، سرازیر شدن دلارهای منطقه در کام جنگهای فرسایشی منطقه، بحرانهای بین المللی اقتصادی برای قدرتهای بزرگ و در عین حال پا گرفتن قدرت اقتصادی چین، اختلاف و دودستگی یا چنددستگی بین مردم ایران(که حضرت آقا هم در این شرایط ملت را از آن حذر دادند) و دیگر ملتهای منطقه، بیکاری به رغم کاهش تورم در ایران، ...

شخصاً ترجیح میدم توافقی صورت نگیرد، نه به خاطر خودشیفتگی دولت یازدهم از آن، بلکه دلشوره دارم از آن...

حالا اگه گفتید جذابیت قوم موعود در این شرایط چی میتونه باشه؟

من که همینجا شهادتین را میگم!

نویسنده: بنیادگرا - یکشنبه ٤ امرداد ۱۳٩٤

هنوز توافق نهایی نشده، تاریخ عوض شد! ایران نوین شد! ببینید اگه توافق تکمیل بشه و امضا بشه، خود ظهور صاحب الزمان هم اتفاق میفته لابد! پس تا قبل از این که تاریخ بشریت عوض بشه(!) یکی این مسأله ساده را حل کنه:

مقام معظم رهبری:

 ما با موکول کردن اجرای تعهدات طرف مقابل به گزارش آژانس مخالفیم. چون آژانس بارها و بارها ثابت کرده مستقل و عادل نیست.

حالا به من بیسواد یکی بگه پس چرا دولت یازدهم از قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل، ذوقمرگ داره میشه!؟؟ آخه مگر نه اینکه این قطعنامه چپ رفته راست اومده توش نوشته آژانس باید راستی آزمایی کنه ما را؟؟؟ میخوام ببینم این مورد، خطش چه رنگیه؟! نکنه کوررنگی هم گرفتیم ما بیسوادها؟؟!!

بنیادگرا
هرچی روی مخم کار کردم تا برای ورود به جامعه آماده بشم، اون وقتی که دیگه فکر میکردم آماده‌ام، ظرف 2سال فهمیدم پازلی را که در اون سالها چیده بودم یه بار دیگه باید بچینم!
کدهای اضافی کاربر :