تا موعد موعود
جور دیگری باید «او» را شناخت تا «موعدش» دیرتر از این نشود...إن موعدهم الصبح؛ الیس الصبح بقریب...؟
صفحات وبلاگ
نویسنده: بنیادگرا - شنبه ٢۱ اردیبهشت ۱۳٩٢

از دیگر جذابیتهای قوم موعود، بسط یدی است که برای رهبر خود فراهم کرده اند.

درست مخالف تنگیهایی که کوفیان بر علی(ع) تحمیل کردند.

از این جهت است که ما شاهدیم امام خمینی(ره) و امام خامنه ای، اغلب با خطاب قراردادن مردم، از آنان تمجید کرده و دست یاری از ایشان طلبیده اند. و به عکس اغلب به خواص عتاب کرده و آن معدودی هم که مورد لطف ایشان بوده اند، یا شهید شده اند! و یا مغضوب و محسود عمده خواص!

این بسط ید با هوشیاریهای رهبری، حفظ و امتداد می یابد. از جمله، درست در راستای وقایع صدر اسلام است که ما می بینیم برای جلوگیری از تکرار «خالی شدن پشتوانه اقتصادی جریان حق»، از چند سال قبل به این طرف، رهبری بر مباحث اقتصادی تکیه کرده و  توجه ویژه خود را به همه گوشزد کرده اند. و صد البته که این موضعگیری، با انواع ترفندها و تحریمها و فشارهای اقتصادی دشمنان داخلی و خارجی، مهر تأیید خورده است.

در صدر اسلام، با قیافه حق به جانب دشمنان در موضوع فدک، حل مسأله، با ظاهر فریبنده مصرف اموال عمومی برای عموم مردم، ماستمالی شد؛ اما اینبار، در کش و قوسهای فراوانی افتاد که ظواهر فریبنده و مدرن امروزی هم نتوانست حتی در طول حداقل بیست سال کشاکش، مسأله را به نفع دشمنان تمام کند. این از جذابیت قوم موعود است که دشمنان حق را چنان با خود همراه کرد که در حالی که گمان میکردند برنده این بار هم آنان هستند، تاکنون قضیه برعکس شده و نه تنها به سادگی و سرعت دفعه قلبی در صدر اسلام، موضوع خاتمه پیدا نکرد، بلکه شبیه به مورد حمله مغول، که به هضم شدن آن وحشی ها در فرهنگ ناب قوم موعود و بالاخره شیعه شدن آخرین بازمانده آن قوم وحشی ختم شد، این بار هم با درایت قوم موعود و ایجاد بسط ید برای امام خود، فقط کافی است تا ضربه نهایی را به دشمنان داخلی و خارجی در انتخابات پیش رو بزند، تا کار یکسره شود

علیرغم اینکه به نظر میرسد اینبار انتخابات شور دوره های پیش را ندارد، و تعدد کاندیداها خود علامتی از سردرگمی نقشه های دشمنان است، اما آتش زیر خاکستری که قوم موعود همیشه در چنته دارد، آماده فوران است!

با هم در ایام ماه رجب المرجب، برای توفیق هر چه بیشتر این فوران، بسیار دعا میکنیم!

اللهم عجل لولیک الفرج

زنده باد بهار!

پیروز باد قوم موعود!

بنیادگرا
هرچی روی مخم کار کردم تا برای ورود به جامعه آماده بشم، اون وقتی که دیگه فکر میکردم آماده‌ام، ظرف 2سال فهمیدم پازلی را که در اون سالها چیده بودم یه بار دیگه باید بچینم!
کدهای اضافی کاربر :