جذابیتهای قوم موعود-4: 9 دی؛ و ما أدراک ما 9 دی؟

دوست عزیزم، حامد فتاحی در آرمانشهر، به این مضمون گفته بود که بزرگداشت 9 دی چه وجهی داره؟ اونم وقتی که بهترین فرصت برای جمهوری اسلامی در غربالگری ناخالصیهاش از دست رفته؟! البته ظاهراً حرفشو قورت داده!

خب، من که به حساب دلخوریش از وقایع پس از 9 دی میذارم و صد البته با او همراه و همزبان و همدل و همدردم.

یعنی راستش فعلاً که آنقدر وجه منفی ماجرا پررنگه که نمیشه به دورترها نظر انداخت: وقتی یکی مثل محمد خاتمی به راحتی از تمام اتهاماتی که براش ردیف شد- چه توسط مردم چه توسط خواص- تبرئه شده و فارغ از ذره ای مجازات(البته به جز خون دل خوردنهاش برای نهال جامعه مدنی! که پیرش کرده! و دست نیافتن به دموکراسی که با انتخابات 88 از نظر او و اعوانش به آرزوهای مغرب زمینی شان تبدیل شده!) بر تخت عیش سوار شده و هر روز بیش از دیروز با بزرگان(!) مراسم گرمابه و گلستان برگزار میکنه و دل و قلوه هاشان دست به دست میچرخه، یا وقتی دو آلت دست بیگانه(موسوی و کروبی) فقط در یک حصر نسبتاً خانگی(!) به سر میبرند و خبری از نتیجه فریادهای انتقام ملت از آنها نیست و یاوران زنده و مرده انقلاب(مثل جناب فقید عسگراولادی) صرفاً آنها را مفتون میدونن و نه فتنه گر(!) و اصرار بر احیای روابط دوستانه با این سه شخص دارن، یا وقتی رفسنجانی برای تجارت به هیچ کجا برنمگیرده چون هیچ تجارتی را بر تجارت با خدا و داشتن مال التجاره ای همچون چفیه آقا ترجیح نمیده(!) و قرص و محکم 9 دی را کأن لم یکن شیئاً مذکورا فرض میکنه و اصلاً کلاً تاریخ انقلاب را بدون 9 دی 88 در حافظه داره(!) و اریکه قدرت را با هر خری جز احمدی نژاد مال خود میدونه یا وقتی صداوسیما به جای یادآوری تولی و تبری تمام عیار ملت در 9 دی88 فقط به تولی و بخشی از تبری میپردازه و با سانسور تبرای مردم از تمام دشمنان داخلی و خارجی، به نمایش تکراری مرگ بر آمریکا و اسرائیل و موسوی و کروبی بسنده میکنه و اونوقت دکتراحمدی نژاد برای هیچ و پوچ و به جرم عدالتخواهی و احیای نام صاحب اصلی روزگاران و انس دادن قلوب مردم مسلمان و غیرمسلمان در این باره به جهت تسریع در بزرگترین اتفاق تاریخ بشریت، با صحنه آراییهای عمروعاصها و بقیه اسمشو نبرهای تاریخ اسلام و پشتوانه های اصلی مستکبرشان، نه تنها له میشه بلکه برای هیچ و  پوچتر از آن، له شده اش هم به دادگاه احضار میشه تا کلاً مثل مخوفترین دشمن مسلمین مذکور در قرآن(همون رژیم صهیونیستی خودمونو میگم!) از صفحه روزگار محو بشه، اصلاً نمیشه به وجوه مثبت 9 دی فکر کرد.

اما همون تاریخی که برادر حامد عزیز و به گمانم کمی عجول ما از عبرت گرفتن از اون  ناامید شده، به مردم و مخصوصاً مسلمونا نشون داده که حتی بزرگترین فرصت غربال مسلمونا و بلکه بشریت که همون واقعه غدیر خمه هم میتونه حتی تا هزار سال بعدش بهترین دستاویز دشمنان جنی و انسی مؤمنین، برای پاک کردن دستورالعمل غربالگری بشه.

نگاه کنید! به تاریخ نگاه کنید! مصیبتهایی بالاتر از فتنه های بعد از غدیر خم داریم؟ : فدک، فاطمیه، محجوریت 25 ساله مجسمه عدالت، قتل عدالت در محراب عبادت، غدرهای معاویه با امام حسن علیه السلام، عاشورا، بقیع، سامراء، طوس، عسکریه، و بالاخره 1200سال بدبختی باطن و  ظاهر بشریت در نبود آن یار غایب.

به اسلام و مسلمانی خودمون که شک نداریم؟ داریم؟! اگه داریم، بریم اونو درست کنیم. اگه نداریم، منتظر میوه های غدیر خمها باید بود. من برای دشمن شناسی قوم موعود ارزش قائلم و به خزان ظاهری او اعتماد ندارم! بعد از اونهمه پایش تاریخ توسط اونها و گذراندن پالایش در تاریخ، گمان نمیکنم به این راحتی دم به تله داده باشن؛ حتی اگر اینبار، سردمدار، یار غار انقلاب و رکن رکین صحابه امام و روحانی وفادار به نظام و سید شیعه منصب دار و خاندان فاضل ! و  امثالهم باشن!

/ 1 نظر / 30 بازدید
کمیل

سلام و عرض ادب محضر دوست عزیزم ... روح بیانات شما(مشابه روح توافقنامه ژنو!) متین و استواره، به استثنای اون بخشهایی که میدانی ان قلتی دارم برایش... در کل من هم موافقم با این که این سالها و حتی این انتخابات اخیر هم در حال کمک کردن به غربالگری و خالص سازی منتظران اخرالزمانی حضرت است.انشاء الله ما رو از دعای خیرتون محروم نفرمایید. دوستدار شما.